About Us

درباره نوین پرداز

مجموعه نوین پرداز – یکی از قدیمیترین فروشگاه های سخت افزاری و نرم افزاری کشور در آغاز شکل گیری خود با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و همچنین تجهیزات شبکه که عمده فعالیت این مجموعه را تشکیل میداد، آغاز به کار نمود. بعد از این که توانست راه خود را بین مشتریان پیدا کند و جلب رضایت مشتریان را کسب نماید با نیاز به این که روز به روز دنیا به سمت و سوی مجازی پیش میرود و همچنین خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیزمان در سرتاسر کشور تصمیم به راه اندازی وب سایت novinpardazco.com گرفتیم تا به این صورت در کنار عزیزان باشیم.

در نوین پرداز با خیل عظیمی از قطعات کامپیوتری و شبکه و قطعات الکترونیک از برندهای مختلف و به نام دنیا مواجه خواهید شد و تمامی ایرانیان می توانند کالاهای الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل کابل های شبکه، مودم، سوئیچ و سرورهای مختلف، قطعات کامپیوتر و موارد دیگر را از معتبرترین برندهای دنیا همچون LG ، ASUS ، LENOVO ، SONY ، SAMSUNG ، و چندین برندهای معتبر در بخش شبکه مثل Linksys, D-link, TP-LINK ،Cisco, Fortinate و …. تامین نمایید.

مشتری مداری، پاسخگویی موثر به نیازها و به دست آوردن رضایت کاربران از اصول و اهداف فعالیت های مجموعه نوین پرداز به شمار می رود. از این رو تمام تلاش خود را جهت حاکم ساختن این فرهنگ به کار گرفته ایم تا با تمام توان بتوانیم پاسخگوی کلیه نیازهای مشتریان در این حوزه باشیم.

ماموریت و خواسته اصلی فروشگاه نوین پرداز بر این است که توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود از طریق ارائه محصولات با کیفیت از بهترین برندهای روز دنیا و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش انسانی متخصص و شرکای قدرتمند خود می باشد کیفیت برتر، استفاده از فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود.

نوین با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در حوزه فعالیت خود در دنیای نت می باشد
              samandehi