اخبار

افزایش چشم گیر کاربران از زمان حضور ایلان ماسک در توئیتر

توئیتر

طبق گزارشی که ایلان ماسک منتشر کرده است ، توئیتر افزایش قابل توجهی در استفاده را تجربه می کند. طبق آخرین آمار منتشر شده توسط ایلان ماسک، این پلتفرم 1.6 میلیون کاربر فعال روزانه (DAU) اضافی را در هفته گذشته به ثبت رسانده است. افزایش اخیر در بحبوحه ابهامات گسترده در مورد آینده سایت رخ می دهد زیرا گفته می شود کارکنان در روزهای گذشته به طور دسته جمعی استعفا داده اند.

با انتشار اخبار مربوط به اخراج‌های گسترده در توییتر در اینترنت، #RIPTwitter با کاربرانی که در مورد سقوط قریب‌الوقوع توئیتر به دلیل استعفای ده‌ها کارمند حیاتی برای عملکرد این پلت‌فرم گمانه‌زنی می‌کردند، پر شور شد. حتی ایلان ماسک، رئیس جدید توییتر، میم هایی را درباره مرگ این سایت به اشتراک می گذاشت. همانطور که اکنون مشخص است، توییتر راه های زیادی از تبدیل شدن به یک پلت فرم منحل شده فاصله دارد زیرا کاربران فعال روزانه مشتری به بالاترین سطح خود رسیده اند.

ماسک اکنون نموداری را به اشتراک گذاشته است که کاربران فعال روزانه قابل کسب درآمد (mDAU) را در چند هفته گذشته نشان می دهد. در هفته قبل که در 20 نوامبر به پایان رسید، سایت شاهد افزایش 1.6 میلیون mDAU بود که مجموع را به بالاترین سطح تاریخ 259.4 میلیون رساند. بر اساس نمودار، توییتر از زمانی که ماسک کنترل پلتفرم را در دست گرفت، روند صعودی ثابتی داشته است.

مدیر عامل تسلا خرید چشمگیر خود از توییتر را در 27 اکتبر به پایان رساند. در پایان همان هفته، سایت افزایش mDAU را تجربه کرد که منجر به 257.6 میلیون کاربر شد که نسبت به هفته قبل که با 254.5 به پایان رسید، 3.1 میلیون کاربر افزایش داشت.

به طور خلاصه، در حالی که هنوز خیلی زود است که در مورد اثرات بلندمدت کاهش سریع توئیتر، تغییر سیاست ها و بازگرداندن حساب های ممنوعه حدس بزنیم، یک چیز کاملاً واضح است: تغییرات حداقل بر اساس این موارد مردم را از استفاده از این پلتفرم منصرف نکرده است.

سایت نوین پرداز مفتخر است انواع نیازهای کامپیوتری شما را با بهترین گارانتی های موجود در ایران برای شما دوست داران حوزه دیجیتال فراهم کند. شما میتوانید به راحتی این قطعات کامپیوتر و شبکه خود را از سایت نوین پرداز خریداری کنید و یا برای مشاوره بهتر با مشاورین ما در نوین پرداز تماس حاصل نمایید. شماره تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۲۲۸۴۱۷ – ۰۲۱۸۸۲۲۶۲۶۴  و همچنین با چت آنلاین و یا ایمیل با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان نیاز شما را برطرف نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *