اخبار, کامپیوتر, گوشی

شرکت OpenAI ورژن جدید ChatGPT-4 را با ویژگی های جدید و چشمگیر معرفی می کند

ChatGPT-4

جدا از اینکه ChatGPT-4 هوشمندتر و مفیدتر از همیشه است، اکنون به اینترنت دسترسی دارد و می تواند تا 25000 کلمه را برای ارائه راه حل های جامع تجزیه و تحلیل کند. علاوه بر این، ربات چت می تواند تصاویر آپلود شده را اسکن کند و راه حل هایی را بر اساس عناصر شناسایی شده در تصاویر فرموله کند.

OpenAI شروع به عرضه ChatGPT بهبود یافته نسخه 4 کرده است، اما این در حال حاضر فقط برای مشترکین Plus در دسترس است. با این اوصاف، به نظر می رسد حتی کسانی که از اشتراک Plus بهره می برند در دسترسی به همه ویژگی ها با مشکل مواجه هستند، زیرا برخی از اشکالات وجود دارد که هنوز باید برطرف شوند. اکنون، درست خارج از دروازه، OpenAI ادعا می‌کند که نسخه 4 نه تنها پاسخ‌های مفیدتری تولید می‌کند، بلکه ایمن‌تر نیز هست. واقعاً مشخص نیست که چگونه این دقیقاً ایمن تر است زیرا Bing با توهمات ناخوشایند خود نیز مبتنی بر ChatGPT-4 است.

علاوه بر این کاستی ها، نسخه جدید دارای ویژگی های جالب جدیدی است که به حل موثر مشکلات کمک می کند:

پاسخ‌های چت می‌تواند به جای ۳۰۰۰ کلمه شامل ۲۵۰۰۰ کلمه باشد و هوش مصنوعی همچنین می‌تواند تا ۲۵۰۰۰ کلمه را تجزیه و تحلیل کند و همه چیز را به شکل مختصرتری سازمان‌دهی مجدد کند.

کاربران اکنون می توانند تصاویر را آپلود کنند و از هوش مصنوعی بخواهند که مشاوره ارائه دهد یا راه حل های خاصی را بر اساس تصویر ارائه دهد. مثالی با تصویری وجود دارد که برخی از مواد غذایی را نشان می‌دهد و از هوش مصنوعی خواسته می‌شود دستور العمل‌هایی را فهرست کند که شامل آن مواد است. در مثالی دیگر، شخصی تصویری از کدهای html که روی یک دستمال نوشته شده بود را آپلود کرد و هوش مصنوعی موفق شد آن کد را به یک وب سایت کاملاً کاربردی خروجی دهد.

به نظر می رسد ChatGPT-4 اکنون به اینترنت دسترسی دارد، بنابراین به هر داده ای که روی آن آموزش داده شده محدود نمی شود.

افزایش قابلیت استدلال.

علاوه بر این، OpenAI برخی از موارد استفاده در دنیای واقعی را فهرست می کند که از نسخه جدید سود می برند:

Duolingo به کاربران اجازه می دهد تا سریعتر و کارآمدتر یک زبان خارجی را یاد بگیرند.

Be My Eyes – یک برنامه تلفنی که برچسب های مواد غذایی را تجزیه و تحلیل می کند و اطلاعات بیشتری در مورد مواد تشکیل دهنده، عادات سالم و غیره می دهد.

تجربه کاربری را ساده کنید و با کلاهبرداری در Stripe مبارزه کنید. مدیریت ثروت مالی در مورگان استنلی تدریس خصوصی هوشمند در آکادمی . حفظ زبان برای کشورهای خاصی مانند ایسلند.

سایت نوین پرداز مفتخر است انواع نیازهای کامپیوتری شما را با بهترین گارانتی های موجود در ایران برای شما دوست داران حوزه دیجیتال فراهم کند. شما میتوانید به راحتی این قطعات کامپیوتر و شبکه خود را از سایت نوین پرداز خریداری کنید و یا برای مشاوره بهتر با مشاورین ما در نوین پرداز تماس حاصل نمایید. شماره تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۲۲۸۴۱۷ – ۰۲۱۸۸۲۲۶۲۶۴  و همچنین با چت آنلاین و یا ایمیل با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان نیاز شما را برطرف نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *