اخبار, کامپیوتر

عکس‌های یک مینی کامپیوتر Intel NUC توسط اینتل منتشر شد

Intel NUC

عکس‌های یک مینی رایانه شخصی Intel NUC که بازطراحی شده است، با حسن نیت مدیر روابط عمومی اینتل، به صورت آنلاین منتشر شده است. این نمونه اولیه دارای تهویه بهتری نسبت به مینی رایانه های شخصی فعلی NUC اینتل است و همچنین دارای مجموعه ای از پورت ها است.

مدیر روابط عمومی اینتل نگاهی به آنچه که می‌تواند از طیف مینی رایانه‌های شخصی NUC این شرکت باشد، ارائه کرده است. در حالی که اینتل به طور مداوم قطعات داخلی کامپیوترهای کوچک NUC خود را به روز می کند، طراحی آنها به استثنای NUC 13 Extreme ثابت مانده است. دومی ایده مینی رایانه شخصی را تا حد زیادی گسترش می دهد، با این که دستگاه بیشتر از بقیه مینی رایانه های شخصی NUC شبیه رایانه شخصی رومیزی است.

همانطور که شرکت‌هایی مانند FanlessTech و VideoCardz خاطرنشان می‌کنند، طرح نشان‌داده‌شده ممکن است نهایی نباشد. به طور خاص، Mikael Moreau نمونه اولیه شاسی را به نمایش گذاشته است که در آن یک مادربرد NUC 12 Pro قرار دارد. بنابراین، این دستگاه لزوماً نباید یک NUC 13 Pro در نظر گرفته شود. درعوض، ما گمان می‌کنیم که موریو مکان جدیدی را که سری NUC در آن هدایت می‌شود، با تمرکز بیشتر بر تهویه که به عنوان زیبایی‌شناسی طراحی دوچندان می‌شود، مزاحم می‌کند.

مشخص نیست که آیا اینتل قصد دارد هر کامپیوتر کوچکی با برند NUC را در رنگی که نشان داده شده عرضه کند یا خیر. به طور بالقوه، نمونه اولیه می تواند بدون رنگ باشد. رنگ آبی خاکستری کاملاً تغییری نسبت به رنگ مشکی استاندارد مینی رایانه های شخصی NUC خواهد بود. متأسفانه، نه اینتل و نه Moreau هنوز جزییات دیگری در مورد نمونه اولیه ارائه نکرده اند، به جز فاش کردن پورت های زیر:

  • 1x 2.5 Gbit Ethernet
  • 1x DC input
  • 2x HDMI
  • 2x Thunderbolt 4
  • 4x USB Type-A (various standards)
سایت نوین پرداز مفتخر است انواع نیازهای کامپیوتری شما را با بهترین گارانتی های موجود در ایران برای شما دوست داران حوزه دیجیتال فراهم کند. شما میتوانید به راحتی این قطعات کامپیوتر و شبکه خود را از سایت نوین پرداز خریداری کنید و یا برای مشاوره بهتر با مشاورین ما در نوین پرداز تماس حاصل نمایید. شماره تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۲۲۸۴۱۷ – ۰۲۱۸۸۲۲۶۲۶۴  و همچنین با چت آنلاین و یا ایمیل با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان نیاز شما را برطرف نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *