اخبار, کامپیوتر, گوشی

هوش مصنوهی Bard گوگل اکنون بدون لیست انتظار در 180 کشور در دسترس است

bard

در دو ماه گذشته، هر کسی که می‌خواست هوش مصنوعی چت ربات جدید گوگل، Bard را امتحان کند، باید ابتدا علاقه خود را ثبت می‌کرد و قبل از اینکه به آنها اجازه دسترسی داده شود، به فهرست انتظار بپیوندد. روز چهارشنبه، این شرکت اعلام کرد که آن روزها به پایان رسیده است. Bard بلافاصله فهرست انتظار را حذف خواهد کرد زیرا به 180 کشور و منطقه دیگر گسترش می یابد. علاوه بر این،  Bard توسعه یافته بر روی جدیدترین مدل زبان بزرگ گوگل، PalM 2 ساخته خواهد شد و آن را بیش از هر زمان دیگری توانمند می کند.

گوگل با عجله اولین نسل Bard را در فوریه منتشر کرد، پس از آن که ChatGPT OpenAI از ناکجاآباد بیرون آمد و شروع به خوردن دسته جمعی صنعت مانند گالیور در یک کافه تریا لیلیپوت کرد. اوضاع زمانی بدتر شد که عملکرد اولیه بارد چندان چشمگیر نبود به ویژه با توجه به موقعیت عمومی پذیرفته شده گوگل در خط مقدم توسعه هوش مصنوعی که هم به وجهه عمومی گوگل و هم به نتیجه نهایی آن لطمه زد. در ماه‌های اخیر، این شرکت برای توسعه بیشتر PaLM، مدل زبانی که اساساً به Bard قدرت می‌دهد، کار کرده است و به آن امکان می‌دهد پاسخ‌هایی با کیفیت بهتر و وفاداری بالاتر و همچنین انجام وظایف جدیدی مانند تولید کد برنامه‌نویسی انجام دهد.

همانطور که مدیران گوگل در جلسه I/O 2023 این شرکت در روز چهارشنبه اعلام کردند، Bard به پلتفرم جدید PalM 2 تغییر مکان داد. به این ترتیب، کاربران می توانند انتظار داشته باشند مجموعه ای از ویژگی ها و عملکردهای جدید در روزها و هفته های آینده ارائه شوند. ویژگی‌هایی مانند درجه بالاتری از پاسخ‌های بصری به سؤالات شما، بنابراین وقتی از «مناظر دیدنی ضروری» در نیواورلئان درخواست می‌کنید، تصاویری از سایت‌هایی که می‌بینید، بیشتر از یک فهرست یا متن به شما ارائه می‌شود. توضیحات مبتنی بر برعکس، کاربران می‌توانند به راحتی تصاویر را در کنار درخواست‌های نوشتاری خود به Bard وارد کنند و قابلیت‌های Google Lens را به Bard بیاورند.

حتی در حالی که گوگل قابلیت‌های هوش مصنوعی را در میان محصولات خود ترکیب و مطابقت می‌دهد – 25 پیشنهاد جدید در حال اجرا بر روی PalM 2 تنها امروز اعلام می‌شوند این شرکت به دنبال اتحاد با دیگر رهبران صنعت برای تقویت بیشتر توانایی‌های بارد است. گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد که با Adobe همکاری می کند تا هوش مصنوعی فایرفلای خود را به عنوان وسیله ای برای مقابله با پیشنهاد BingChat-DallE2 مایکروسافت به Bard بیاورد.

سایت نوین پرداز مفتخر است انواع نیازهای کامپیوتری شما را با بهترین گارانتی های موجود در ایران برای شما دوست داران حوزه دیجیتال فراهم کند. شما میتوانید به راحتی این قطعات کامپیوتر و شبکه خود را از سایت نوین پرداز خریداری کنید و یا برای مشاوره بهتر با مشاورین ما در نوین پرداز تماس حاصل نمایید. شماره تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۲۲۸۴۱۷ – ۰۲۱۸۸۲۲۶۲۶۴  و همچنین با چت آنلاین و یا ایمیل با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان نیاز شما را برطرف نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *